header image
Aktualności arrow Siatkarski Ośrodek Szkolny
Siatkarski Ośrodek Szkolny
II Charytatywny Meczu Piłki Siatkowej Kromka chleba Caritas
Napisał nauczyciel   
 
W dniu 17 września 2017r. na Hali Sportowej przy ul. Czereśniowej w Gorzowie Wlkp. odbył się II Charytatywny Meczu Piłki Siatkowej Kromka chleba Caritas zorganizowany przez Caritas Diecezji Zielonogórsko - Gorzowskiej. Celem imprezy było pozyskanie środków na dożywianie dzieci z placówek wsparcia dziennego, prowadzonych przez Parafie i Parafialne Zespoły Caritas w Gorzowie Wlkp.
W pokazowym meczu wystąpili siatkarze, trenerzy a także miłośnicy gorzowskiej siatkówki m.in. Waldemar Wspaniały, Sebastian Świderski, Roman Bartuzi, Jakub Głuszak, Tomasz Paluch, Jerzy Gerstenkorn, Jan Łojewski, Stanisław Kuryś, Krzysztof Gierczyński, Tomasz Kucharski, Waldemar Malinowski, Tomasz Gornow i wielu innych. Spotkanie trybun oglądała licznie przybyła publiczność, a wśród niej Katarzyna Zaroślińska, Elżbieta Ciaszkiewicz, Marek Ciaszkiewicz, Nikołaj Mariaskin, Marcin Kobiałko.
Przed meczem gwiazd nasi kadeci z S.O.S. przy Gimnazjum nr 3 reprezentujący klub GSZS Gorzów Wlkp. zmierzyli się z zespołem UKS „Set" Gorzów Wlkp. wygrywając 4:0.
Imprezie towarzyszyło przyznanie złotych i srebrnych odznak PZPS dla siatkarzy i działaczy związanych z siatkówką. Można było zobaczyć puchary z Finałów Mistrzostw Świata, jak również trofea zdobyte przez siatkarzy Stilonu Gorzów. Po zakończeniu spotkań wszyscy przenieśliśmy się przed halę sportową, gdzie zorganizowany był piknik. W II Charytatywnym Meczu Piłki Siatkowej Kromka chleba Caritas zebrano 3407 zł.
Fot. A. Łukowiak, T. Gornow

Mamy Mistrzów!
Napisał nauczyciel   
 
15.05.2017 r w Sulęcinie odbył się finał wojewódzki Lubuskiej Olimpiady Młodzieży - Gimnazjada. W turnieju wzięły udział zespoły Gimnazjum nr 2 z Gubina, Gimnazjum nr 3 z Sulechowa, Gimnazjum z Sulęcina i nasza drużyna - Gimnazjum nr 3 z Gorzowa Wlkp. Pierwszy mecz wygraliśmy z zespołem z Sulechowa 2:0. W finale po zaciętej walce pokonaliśmy zespół z Sulęcina 2:1. JESTEŚMY MISTRZAMI WOJEWÓDZTWA SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH W PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW!!!
Klasyfikacja końcowa turnieju:
1 miejsce Gimnazjum nr 3 Gorzów Wlkp.
2 miejsce Gimnazjum Sulęcin
3 miejsce Gimnazjum nr 3 Sulechów
4 miejsce Gimnazjum nr 2 w Gubinie
Wszyscy zawodnicy Gimnazjum nr 3 uczestniczą w programie Siatkarskich Ośrodków Szkolnych i reprezentują klub GSZS Gorzów Wlkp. w rozgrywkach ligowych.
Skład zwycięskiej drużyny:
Jakub Pulkowski, Fabian Leitermeier, Wojciech Kuliczkowski, Michał Ruta, Mateusz Sawerwain, Kuba Paczkowski, Maciej Bocheński, Michał Brzeziński, Rafał Madej, Jakub Olejniczak, Jakub Kubicki, Kuba Władyka, Jakub Ostrowski, Damian Świątek
Trener Tomasz Gornow 
 
 
 
 
Podziękowania dla S.O.S
Napisał nauczyciel   

Sukces naszego siatkarza!
Napisał nauczyciel   

Jakub Pulkowski z klasy 2 naszego gimnazjum został powołany jako jedyny zawodnik z województwa lubuskiego na Kampy S.O.S odbywające się w Białej Podlaskiej, gdzie pod okiem fachowców będzie miał szansę rozwijać swój talent.

GRATULUJEMY!

   
Nabór do klasy siatkarskiej w Gimnazjum nr 3
Napisał nauczyciel   

Jeżeli jesteś uczennicą, uczniem klasy 6, lubisz sport, jesteś aktywny fizycznie to zapraszamy do klasy sportowej o profilu siatkarskim Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego w Gimnazjum nr 3 w Gorzowie Wlkp.

Nabór odbędzie się

23.06 ( poniedziałek ) o godzinie 16:00

(sala sportowa)

 

Gimnazjum nr 3
ul. Warszawska 18,
66-400 Gorzów Wielkopolski
tel. 95 7202400
e-mail:

Trener:
Tomasz Gornow, tel.: 609443556


Warsztaty dla nauczycieli wychowania fizycznego
Napisał nauczyciel   
 
 W dniach 11-12.03.2016r. Szkolny Ośrodek Siatkarski przy Gimnazjum nr 3 w Gorzowie Wlkp. zorganizował warsztaty dla nauczycieli wychowania fizycznego z powiatów gorzowskiego, strzelecko- drezdeneckiego, sulęcińskiego i międzyrzeckiego z podstaw nauczania piłki siatkowej. Szkolenie zorganizowane było w dwóch częściach. W części pierwszej przeprowadzono zajęcia teoretyczne, na których zaprezentowano program S.O.S., oraz podstawowe informacje na temat platformy MAS. Trenerzy pokazali na czym polega ich praca przy wykorzystaniu portalu, kamer wideo, zaprezentowano filmy szkoleniowe i promujące gorzowski S.O.S. Dr Przemysław Pieczyński wygłosił wykład na temat relacji coachingowej pomiędzy nauczycielem a uczniem.
W części praktycznej odbył się trening pokazowy, w którym uczestniczyli uczniowie klasy II i I gorzowskiego S.O.S-u. Nauczyciele biorący udział w warsztatach opanowywali technikę i metodykę nauczania postawy siatkarskiej, przemieszczania się, odbić piłki sposobem górnym i dolnym, przyjęcia, rozegrania, ataku, zagrywki i bloku. Szkolenie prowadzili trenerzy S.O.S Tomasz Gornow i Waldemar Malinowski oraz nasi goście Krzysztof Gierczyński i Jerzy Boguta W szkoleniu wzięło udział 19 nauczycieli, którzy otrzymają dodatkowo zaświadczenie o ukończeniu formy doskonalenia zawodowego wydane przez Wojewódzki Ośrodek Metodyczny w Gorzowie Wlkp.
Tomasz Gornow
S.O.S. Gorzów Wlkp.

Dawid wśród najlepszych siatkarzy!
Napisał nauczyciel   
 
Dawid jest uczestnikiem programu S.O.S. i zawodnikiem klubu GSZS Gim3 Gorzów Wlkp. Gra na pozycji środkowego. Trenerem klubowym Dawida jest Waldemar Malinowski.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Tomasz Gornow
S.O.S. Gorzów Wlkp.

Polub nas na facebooku: https://www.facebook.com/GSZS-Gim3-Gorzów-Wlkp

 
 
S.O.S. to miejsce, w którym rosną przyszli mistrzowie siatkówki!
Napisał nauczyciel   
Artykuł w Gazecie Lubuskiej o S.O.S- czytaj
Zakończenie wakacji na sportowo w Gorzowie Wlkp.
Napisał nauczyciel   
 
Gorzowski S.O.S. wziął udział w trzeciej edycji festynu Sportowe Pożegnanie Wakacji, który odbył się 23.08.2015r. na stadionie żużlowym w Gorzowie Wlkp. Organizatorem przedsięwzięcia była pani Halina Kunicka prezes Stowarzyszenia Sportu i Rekreacji Gorzów oraz wszyscy jego członkowie. Celem festynu było zachęcenie do uprawiania sportu oraz przedstawienie ofert gorzowskich klubów sportowych. W Sportowym Pożegnaniu Wakacji wzięło udział 30 klubów, wśród nich S.O.S. Gorzów Wlkp. Wśród atrakcji festynu znalazły się maraton zumby, pokazy artystyczne i sportowe, przejażdżki czołgiem i motorami, loteria nagród, dmuchane zamki dla najmłodszych.

Tomasz Gornow
S.O.S. Gorzów Wlkp.


Orlik Volleymania Miksty 2015
Napisał nauczyciel   

8 maja 2015 na boisku wielofunkcyjnym przy SP 17 w Gorzowie Wlkp. zorganizowano turniej „Orlik Volleymania Miksty 2015". W rywalizacji wzięło udział 89 dzieci, reprezentujących 18 zespołów.

Zmagania trwającego 5 godzin turnieju, odbywającego się przy słonecznej pogodzie, zakończyły się sukcesem drużyny SP17 (I) Gorzów Wlkp. Drugie miejsce zajął zespół SP17 (II) Gorzów Wlkp., trzeci był zespół SP 5(I).Zawody sędziowali uczniowie gorzowskiego S.O.S -u.
 
 
 
 
Nad organizacją turnieju czuwali trenerzy S.O.S przy Gimnazjum nr 3 w Gorzowie Wlkp. Waldemar Malinowski i Tomasz Gornow oraz trenerki piłki siatkowej z SP 17 Anna Bujanowska, Beata Gerstenkorn i Bogumiła Szumińska.
Tomasz Gornow
S.O.S Gorzów Wlkp.
Festyn Rodzinny Siatkogranie 2015
Napisał nauczyciel   
W sobotę 25 kwietnia na boiskach SP 17 odbył się finał Miejskiego Turnieju Szkół Podstawowych w mini siatkówce o puchar dyrektora Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego w Gorzowie Wlkp. zorganizowany przez trenerów siatkówki i nauczycieli wychowania fizycznego ZSO nr 3.
 
 
 
 
 W zawodach wzięły udział szkoły należące do Gorzowskiej Akademii Siatkówki, w których prowadzone są grupy wstępnego szkolenia w piłce siatkowej chłopców. W sumie w turnieju wzięło udział 75 dzieci grających w kategoriach „2", „3" i „4". Zawody te były częścią Festynu Rodzinnego "Siatkogranie", w którym dodatkowymi atrakcjami były gry i zabawy rekreacyjne, zamek dmuchany, mała gastronomia, losowanie nagród za udział w konkurencjach pokazy straży pożarnej i straży granicznej i wiele innych.
.

Wyniki turnieju:
"dwójek" I i II miejsce zajęły drużyny SP 17, III miejsce drużyna SP 5;
"trójek" I miejsce SP 1, II miejsce SP15, III miejsce SP 20;
"czwórek" I miejsce SP 17, II i III  miejsce SP 5.

Tego samego dnia został rozegrany turniej rodzinny „Siatkogranie 2015", w którym brały udział drużyny składające się z rodzica i dziecka, rodzeństwa lub kuzynostwa. Rozpiętość wiekowa była bardzo duża - od klasy IV do licealistów. Do turnieju zgłosiło się 21 par w dwóch kategoriach wiekowych. Zawody rozgrywane były  systemem brazylijskim. Toczyła się zacięta rywalizacja do ostatniej piłki, ale wszyscy uczestnicy grali wg zasady fair- play. Drużyny, które zajęły miejsca od Ido III otrzymały nagrody rzeczowe, puchary i medale ufundowane przez Zbigniewa Kaniowskiego i Małgorzatę Krysę.

Tomasz Gornow, S.O.S. Gorzów Wlkp.


 

<< Start < Poprzednia 1 2 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 1 - 15 z 25
Nasze logo
Filmoteka Szkolna
S.O.S
http://www.mlodziezowasiatkowka.pl/pliki/ed/publikacje/sos_y_logo_pion_full_jpg.jpg
Projekt edukacyjny
Certyfikaty
Polecamy
Gościmy
Aktualnie jest 7 gości online
Monitoring w naszej szkole sponsoruje: