header image
Aktualności arrow KOŁO FILMOWE TRÓJKI arrow Warsztat z Wędrującym Filmoznawcą
Warsztat z Wędrującym Filmoznawcą
Napisał nauczyciel   

6 grudnia w Pracowni Filmoteki Szkolnej naszej szkoły odbędzie się warsztat dla uczniów gimnazjum i liceum z filmoznawcą i kulturoznawcą dr Karolem Jachymkiem. Spośród wielu propozycji zagadnień związanych z filmem, nasi uczniowie zaproponowali temat warsztatu. I właśnie  wspólnie z filmoznawcą spróbują odpowiedzieć na pytanie: czy można czerpać wiedzę z kina?

W ramach programu Filmoteka Szkolna powstała sieć Wędrujących Filmoznawców, którzy pracować będą z nauczycielami i uczniami czerpiąc wzajemnie ze swoich zasobów wiedzy i umiejętności podczas których wspólnie wypracowane zostaną twórcze pomysły na wykorzystanie filmów podczas zajęć lekcyjnych i pozalekcyjnych.
Zajęcia odbywają się w ramach programu Filmoteka Szkolna prowadzonego przez Filmotekę Narodową przy wsparciu Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej.

 
Nasze logo
Filmoteka Szkolna
S.O.S
http://www.mlodziezowasiatkowka.pl/pliki/ed/publikacje/sos_y_logo_pion_full_jpg.jpg
Projekt edukacyjny
Certyfikaty
Polecamy
Gościmy
Aktualnie jest 6 gości online
Monitoring w naszej szkole sponsoruje: